Üye Girişi / Kayıt

APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ

APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ
APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ
APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Üye İşyeri Bilgileri

Firma Adı : APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ
Şehir : İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Adres : Beykent-Beylikdüzü/İST.
Telefon : 0533 263 71 13
Sektör : Hizmet
Yetkili : Abdullah

Firma HakkındaYaşamın gitgide hızlandığı günümüzde komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak üzücü bir şekilde gerilemektedir. Özellikle de Apartman, Site ve İş Merkezlerinin ortak yaşamında kiracı ya da maliklerin arasındaki sorunlar, yönetimdeki karmaşa, günlük yaşamın stresi ile de birleşince ilişkileri maalesef zedelemektedir. Artık yaşadığımız ortamlarda huzuru sağlamak için profesyonel yöneticiler tercih edilmeye başlandı. Apartman yöneticiliği tarafımızdan, profesyonel anlayış ve yaklaşımla sorunlarınızı en aza indirgeyerek yapılmaktadır.

Konutunuzun ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat ve on-line ulaşım ve uygulamalardaki yasal denetim Kurumumuzun sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır. Firmamız tamamen malikler ve denetçiler ile eş zamanlı çalışıp, ivedilik ile operasyon tabanına sahiptir. Firmamızın anlaşmalı veya sizlerin önereceği taşeron firmalar da hizmetinizde bizimle birlikte çalışacaklardır.

Kurumumuzun bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile konut sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler sağlayabilmekteyiz.

Kurumumuzun çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur.

Kurumumuzun sağlamış olduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de hukuki korunmadır. Yasal denetimlerle konutumuzun her hangi dış veya iç etkenler ile oluşabilecek zararlara karşı korunması, risklerin en aza indirilmesi, ve beklenmedik zararların tazmini hususunda maksimum korunma sağlanmaktadır. Alınacak tedbirler denetçiler yahut maliklerce alınacak kararlar doğrultusunda Kurumumuza verilecek talimatlar ile firmamıza ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz bir hizmetimizdir. 

       beylikdüzü apartman yöneticiliği, profesyonel site yöneticiliği, beykent, büyükçekmece, bahçeşehir, profesyonel yönetim


Yorumlar (0)

;