Üye Girişi / Kayıt

BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ

BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ
BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ

Üye İşyeri Bilgileri

Firma Adı : BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ
Şehir : İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Adres : Beykent-Beylikdüzü/İST.
Telefon : 0533 263 71 13
Sektör : Beyaz Eşyacılar Teknik Servis
Yetkili : Abdullah

Firma Hakkında
1 Yıl Garantili Servis :  Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis : Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli : Servisimiz 2004 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis : Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz. 

Ulaşılabilir, Danışılabilir : Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
    beylikdüzü servis, beykent beyaz eşya servis, özel sevis, tüm markalar servis, büyükçekmece, bahçeşehir, esenyurtYorumlar (0)

;