Üye Girişi / Kayıt

EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT

EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT
EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT
EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT
EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT

Üye İşyeri Bilgileri

Firma Adı : EVLİNDA KOLTUK DÖŞEME & İMALAT
Şehir : İSTANBUL / BEYKENT
Adres : Pınartepe Mahallesi Turgut Özal 1 Caddesi, No 27 Mood City Zemin Kat Beykent - Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon : 0532 627 50 20
Sektör : Mobilyacılar Döşemeciler
Yetkili : Selma ÖZENBİRKAN

Firma Hakkında

AVANTAJKART ÜYELERİNE ÖZEL %5 İNDİRİM

HAKKIMIZDA

Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi konusunda uzman çalışanlardan oluşan bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır.Koltuk döşeme Atölyemiz bu sayede hızla ürün çeşitlerini ve müşteri portföyünü genişletmiştir. Sürekli hedefleri olan daima büyüyen genç dinamik ve uzman ekibimizle tamamen kişiye ve iç mekana özel koltuk üretimi ve koltuk yüz değişimi yapmaktayız. Yaptığımız işler her zaman müşterimizin beğenisine sunulduktan sonra teslim edilir. Önceliğimiz müşterinin, ödemiş olduğu ücretin karşılığını almış olmasıdır.

 Biz Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi olarak her koltuk takımı tamirini özenle kendimize yapar gibi yapıyoruz. Kendi evimize kabul etmeyeceğimiz koltuk döşeme işini müşterimize sunmayız. Bu bağlamda ifade etmek gerekir ki, koltuk döşeme atölyemizde işlem gören koltuk takımı, piyasada fahiş rakamlara satılan  koltuk takımları ile kalitesi bağlamında eş değer hale gelir. Unutmayın biz takımlarınızı daha iyi malzeme ve işin erbabı ustalarımızla satın aldığınız ki sıfır durumundan daha kaliteli hale getiriyoruz.

Biz bitmiş ürüne tüketici tarafından bakarız. İsteriz ki müşteri ödediği paranın karşılığını alsın. Koltuk döşeme piyasasında birçok tüketicinin kaliteli işçilik ve hizmet noktasında sıkıntılar yaşadıklarını biliyoruz. Tam da bu noktada müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek için canla başla ve büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Şiarımız ; kaliteli işçilik, zamanında teslim ve satış sonrası destek ile hizmet sürekliliğidir. Tüm bunlardan hareketle Evlinda Koltuk Döşeme Atölyesi olarak arkamızda birçok mutlu müşteri bırakmış bir firmayız. En iyi reklam “memnun müşteridir” düsturundan hareketle en yoğun müşteri kitlemizi müşteri tavsiyesi üzerine gelen kişiler oluşturmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Dürüstlük ve kaliteli işçilik ilkelerinden ödün vermeden en kaliteli malzeme ve işçiliği sizlere sunarak ürünlerimizin zamanında ve mağduriyetsiz teslimidir.

VİZYONUMUZ

Evlinda Koltuk Döşeme Atölyesi  dürüst, ilkeli ve müşteri memnuniyetini önceleyen anlayışı ile siz değerli müşterilerimize pozitif değer katmanın çabası içindedir.

İMALAT : Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi sizin arzu ettiğiniz model, renk, kumaş ve hatta ebada  göre her türlü koltuk modelleri üretebilmektedir. Bu sayede arzu ettiğiniz sıfır koltuğa daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Koltuk Döşeme Atölyemizin en çok önem verdiği ticari prensip; satışı bir sonuç değil bir başlangıç olarak görmek ve satılan ürünlerimizin daima kullanır durumda olmasını sağlamaktır.

KOLTUK DÖŞEME, KOLTUK TAMİRİ : Evlinda koltuk döşeme atölyesi olarak:Kullanılmış koltuk ve çekyatlarınızı atıp yenisini almak bütçenize gereksiz yük getirdiği gibi doğamıza da zarar vermiş oluruz. Zira çoğu koltuk ve çekyatın iskeleti az bir onarım ile yeni alınmış kadar sağlam ve uzun ömürlü olabilir. Bunun için Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi ile irtibata geçip ücretsiz bir danışma için randevu talep edebilirsiniz. Ustamız evinize gelip eski koltuğunuzu inceledikten sonra koltuğun onarıma müsait olup olmadığına bakar ve arzu ettiğiniz özelliklerdeki onarım için size orada bir teklif yapar. Yada koltuklarınızın resimlerini WhatsApp ile bize ulaştırarak da iletişimi hızlandırabiliriz. Anlaşmaya varılınca da koltuk veya çekyatınız ücretsiz olarak evinizden alınır ve en kısa sürede tamir edilmiş bir şekilde tekrar evinize getirilir.

CİLA & BOYA : Eskiyen koltuklarınızı süngerlerini, lastiklerini ve yüzlerini değiştirerek yenileyebileceğiniz gibi tüm bunlara ilaveten iskeletini de boyatarak onu yeni baştan yaratabilirsiniz. Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile birlikte bu konuda size yardımcı olunacaktır. Koltuklarınızın iskeleti üzerinde seçeceğiniz renge patina uygulaması yapılarak onlara eskitme havası verilebilir veya gümüş ya da altın yaprak varak uygulamasını tercih ederek salonunuzu bambaşka bir havaya  dönüştürebilirsiniz. Bize sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli.  Ekibimiz sizleri doğru yönlendirecek ve sizin içinizi rahatlatacak bir ürünün ortaya çıkmasına katkı sağlayacaktır.    


www.evlinda.com


FİRMA ULAŞIM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ
Yorumlar (0)

;