Üye Girişi / Kayıt

SONSUZ ŞİFHA AKADEMİ

SONSUZ ŞİFHA AKADEMİ SONSUZ ŞİFHA AKADEMİ

Üye İşyeri Bilgileri

Firma Adı : SONSUZ ŞİFHA AKADEMİ
Şehir : İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Adres : Pınartepe Mh. Mayıs Sk. One Life REcidance No:2 Beykent-Beylikdüzü/İST.
Telefon : 0533 091 30 99
Sektör : Kişisel Gelişim
Yetkili : Aynur TAVUSKUŞU

Firma HakkındaAYNUR TAVUSKU
ŞU KİMDİR?         


1976 yılında İstanbulda doğdum. Hayatı boyunca sürecek öğrenim hayatıma 1983 yılında başladım. Eskişehir Anadolu üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve İşletme okudum ve Newport üniversitesi Davranış Bilimlerine Uzmanlığı bölümünü bitirdim.

İş hayatıma Şişecam Teknik eğitim şefliğinde başlayıp, Tofaş , ÜNİLEVER gibi kurumsal firmalarda ve sektörel anlamda farklılık gösteren  kobi şirketlerde  İK Yönetimi ve Satış Direktörlüğü alanlarında çalıştım.

Hayatın katılıklarıyla yüzleştiğimde kendime katkı olacağını inandığım kişisel gelişim yolculuğuma koca bir sırt çantası hazırlamaya karar verdim.  Çantama ilk olarak Newport üniversitesi Davranış Bilimlerine Uzmanlığı bölümünü nü okumak ve ardından ,Kadir has Üniversitesi profesyonel Yaşam koçluğu, Richard Bandler&Philip Hold  hocalarımdan NLP Eğitimleri , EFT Eğitimleri , HİPNOZ eğitimleriyle , Zihin Haritaları , Bilinçaltını sembollerle okuma teknikleri ,   ve daha sayamadığım workshoplar vs.  alet çantamı yarıladım sayılır.  

Yetti mi ? Yetmedi J

Hem nasıl yetsin ki Konu insansa eğer yetmeye biliyor bu çabalar.. Madem Kainat ağacının meyvesi dir demiş mevlana  yolculuğa devam öyleyse dedim. , daha fazla ne olabilir nasıl katkı olabilirdim? Bu dönem de AKNLP kişisel Gelişim Merkezini kurdum Bireysel seans ve atölye çalışmalarıyla birlikte küçük kızımın dünyaya gelişiyle bir dönem danışan görüşmelerime ara verdim.

Varlığıyla şükrümü arttıran Sevgili Eşim, beni tanımaya uzun zaman ayıran can Annem ve bize eşlik eden iki tatlı cadı hümanoid kızlarımızla öznesi insan  olan yaşam yolculuğumuza bilinçten gelen şifayıda ekleyerek devam ediyoruz.

Bilinçten gelen şifa diyorum çünkü ; uzun zaman görmezden geldiğim. Access bunu bizlere ve bu vesile ile sizlere sunuyor. Sahip olduğum tüm akademik eğitimlerin ardından gelen ve aslında önüne geçen Access consciounies ın daveti  hayatımı onurlandıran oldukçada işe yarayan araçlarla doluydu.  Bedenlerimizi, varlığımızı , olduğumuz halimizi bilince davet ediyor ve şifada kendiliğinden geliyordu. Accesin İleri Seviye eğitimlerini alarak Enerjiyle çalışmak müthiş bir deneyim benim için. Şuan Access Bars Eğitmeni , Talk to entities uygulayıcı , Access Body Eğitmeni ve Access Face Lift eğitmeni olarak kol çantamla devam ediyorum.  Yok yanlış yazmadım Kol çantam var artık. Çünkü Access alanımı genişletirken çantamı hafifletti..Ve bu sebeple Access Bars seanslarını deneyimlemenizi tavsiye ediyorum.


EĞİTİMLER & SEANSLAR
 
 Uluslararası Sertifikalı Beden Prosesleri Uygulayıcı Eğitimleri (Bedenleri Bilinçlendirmekle şifa ile ilgilidir.)
 Access Enerjetik  Beden  Terapi (Bedenleri Bilinçlendirmekle şifa ile ilgilidir.)
 Access Enerjetik Gençleşme Botoks Terapi


 
      


Beylikdüzü nlp, bilinçaltı, accsess bars, hipnoz terapi, beykent, bahçeşehir, büyükçekmece, esenyurt, etiler


Yorumlar (0)

;