Üye Girişi / Kayıt

SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU

SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU

Üye İşyeri Bilgileri

Firma Adı : SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU
Şehir : İSTANBUL / BEYKENT
Adres : Adnan Kahveci Mh. Paşabahçe Cd. Ceylan Rezidance C Blok No:3 Beykent-Beylikdüzü/İSTANBUL
Telefon : 0505 708 77 26
Sektör : Sürücü Kursları
Yetkili : ATİLA SÜMBELLİ

Firma Hakkında

AVANTAJKART ÜYELERİNE ÖZEL %1 İNDİRİM


2015 yılında açılmış olan Sümbey Sürücü Kursu Beylikdüzü'nde eğitim hayatına devam etmektedir. Açıldığı günden itibaren tecrübeli eğitim kadrosu ve halkla ilişkiler departmanıyla birlikte sürücü adayı ile sağlıklı iletişim kurup, trafiğe çıktığı andan itibaren güvenli bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Eğitim sürecinde adayın yalnızca ehliyetini almaya hak kazanmasına değil aynı zamanda trafikte kendine olan güveniyle birlikte diğer sürücülere saygılı bir şekilde kazaya mahal vermemek adına kontrollü bir sürüş eğitimi verilmektedir. Sümbey Sürücü Kursu olarak gösterdiğimiz bu ihtimam asla göz ardı edilmemektedir.

İlk kayıt aşamasından ehliyeti almaya hak kazanana kadar sürücü adayının eğitmen dışında başka bir yakını ile araç kullanmasına kesinlikle izin verilmemektedir. İlk aşamada, teorik ders eğitimleri 20 kişilik sınıflarda projeksiyondan hareketli slaytlar ile monoton ders işleme anlayışından kurtarılarak profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Teorik dersleri işleme tekniğimiz,  ezbere dayalı değil, öğrenmeye yöneliktir. Bu teknik sayesinde sürücü adaylarımız teorik sınavda başarılı olmanın yanında, öğrendiklerini araç kullanırken yeri geldiğinde bilerek, tereddütsüz uygulayabilmektedirler.

Uygulamalı ( direksiyon ) eğitimlerimiz öncelikle simulator ile başlayıp, daha sonra her sürücü adayı için (  bir ders saati süresinin elli dakika olması şartı ile ) on dört derslik direksiyon eğitim programı randevuları karşılıklı olarak yapılarak trafik kurallarına uygun, ekonomik ve doğru araç kullanma eğitimlerimiz her bir sürücü adayı için toplam yedi yüz dakika olarak verilmektedir. Halkla İlişkiler departmanımız her süreci takip edip, aday ile iletişim halinde olmaktadır. Sürücü adayı, SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU'na kayıt olduğu andan itibaren, sürücü belgesi adresine teslim edilene kadar, her aşama hakkında doğru bilgi sahibi olur. Unutmayalım;                

Kalite Ayrıntılarda Gizlidir.


    FİRMA ULAŞIM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ


beylikdüzü ehliyet, beykent sürücü kursu,  beykent kurs, beylikdüzü sümbey, a2, b, ehliyet


Yorumlar (0)

;