Üye Girişi / Kayıt

BÖLGE FRANCHISE


YATIRIMCILAR AVANTAJKART FRANCHISE İLE KAZANIYOR


AVANTAJKART sistemi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine Franchise verilerek yangınlaşması sağlanacak olup, çok düşük maliyetlerle siz de bölge, il veya ilçenizde altyapısı tamamen hazır olan bu sistem franchise’ ini alarak ciddi kazançlara imza atabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ;  franchise aldığınız bölgede firma üyeliklerini gerçekleştirerek,  çok şubeli veya tek şubeli firmalara özel kendi avantajkart sistemini oluşturmaları için tanıtarak, satışını sağlamak.

Bu satışlarda 2 farklı kazanç sistemi bulunmaktadır.

1.) Sistemde çok şubeli veya tek şubeli, sadece kendi firmaları için bu AVANTAJKART sistemini kurmak isteyen firmalara satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

2.) Sistemde bölgenizdeki tüm sektörlerden firmaları (market, akaryakıt, giyim, sağlık, kuru temizleme vb.) sisteme dahil ederek verilen tanıtım ürünlerinden ve üyeliklerinden kazanç elde edersiniz. Ya da hem tanıtım ürünleri hemde sisteme dahil olacak firmaların satışları üzerinden komisyona ortak olarak sürekli ve ciddi oranlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Özel yazılımımız sayesinde sizin üyelik kaydı, firma kampanyalarının tasarımlarının oluşturulması, sistemin otokontrolü, işleyişi konusunda hiç zaman ve emek harcamadan bizim ekiplerimizce çalışmaları yapılır. Size sadece firma üyeliklerini gerçekleştirmek ve satışlarınızı, karınızı size özel panelinizden kontrol etmek kalır.

Firma üyeliklerini gerçekleştirirken size gerekli olan firma tanıtım broşürleri, kartvizit, üyelik tanıtım broşürleri, firma sözleşmeleri, tahsilat makbuzları vb. dökümanlar AVANTAJKART tarafından size hazır olarak sunulur. Sizde detaylara takılı kalmadan sadece firma üyelik sözleşme imzalarını alarak kolaylıkla kazanmaya başlarsınız. Kazançlarınız aylık olarak hesaplanarak, sistemden ödemenizi alırsınız.

Ayrıca bölgenizdeki AVANTAJKART tanıtım ve reklam faliyetleri ile uğraşmadan AVANTAJKART tarafından sizin adınıza yapılarak, sistemin ilerlemesini hem firma hem müşteri üyeliklerinin daha hızlı olarak yapılması konusunda da bizden destek alırsınız.

Şirketimiz 15 yıldır Reklam ve pazarlama konusunda hizmet veren bir ajans olarak tüm birikim ve tecrübelerini sizinle paylaşır. Sizin kazanmanız için hertürlü desteği sağlar, çünkü sistemimizde franchiselarımızın kazancı bizim kazancımız olduğu için, her zaman her konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Aklınıza takılan tüm sorular ve diğer tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz. Siz de böyle bir sistemde franchise olmak ve çok düşük maliyetlerle ciddi ve sürekli kazanımlar elde etmek isterseniz. Bizimle irtibata geçiniz.

Saygılarımızla,

AVANTAJKART Destek Ekibi

0212 855 45 55

0533 263 71 13

;