Üye Girişi / Kayıt

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

AVANTAJ KART ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

İş bu Üyelik Sözleşmesi; Üye ile ADS AJANS REKLAM VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (bu sözleşmede Avantaj Kart  olarak anılacaktır.) Üye (İnternet sitesi, firma ve diğer kanallar üzerinden gerçekleşen) arasında düzenlemiştir.

Avantaj Kart Adres: ADS AJANS REKLAM ve GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pınartepe Mh. Mayıs Sk. No:2 D:4 One Life Recidance Büyükçekmece-İSTANBUL

 

SÖZLEŞMENİN İÇERİĞİ

a.) Üye Avantaj Kart  üyelik şart ve koşullarını, üyelik haklarını ve kullanımını, üyelik devam şartlarını ve Üye’lerin Avantaj Kart üyeliğine ilişkin tüm hak ve yükümlülüklerini içermektedir. Üye’nin Avantaj Kart internet sitesi ve üye işyerleri tarafından üyelik işleminin tamamlanmış olması bu üyelik sözleşmesini kabul ettiği anlamına gelir.

b.) Avantaj Kart İnternet Sitesi : Üye ve Üye İşyerlerinin Avantaj Kart’a ait www.avantajkart.com.tr internet sitesi ve uygulamaları ile üyeliklerini gerçekleştireceği,  üye işyerlerinin reklam  ve kampanyalarının yer aldığı ve üyeliklerin oluşturulduğu bir internet sitesidir.

c.) Parapuan Hesabı: Üyelerin, Üye İşyerlerinden yaptıkları alışveriş sonrası aldıkları parapuanları topladığı hesaplarıdır.

d.) Parapuan Karşılığı:  1 puan karşılığı = 1 Türk Lirasıdır.

 

ÜYELİK ŞARTLARI

a.) Kişlerin Avantaj Kart Üyesi olabilmesi için www.avantajkart.com internet adresine giriş yaparak üyelik formunu doldurulması gerekmektedir. Bu formdaki bilgilerin doğruluğunu, okuduğunu kayıtsız şartsız kabul, beyan ve taahhüt eder.

b.) Avantaj Kart gerekli gördüğü durumlarda üyelerden detaylı ek bilgi talep edebilir , üyelik hesaplarını gerekli gördüğü takdirde dondurabilir, üye’nin yapacağı  başvuruyu reddedebilir.  Üye, başvurusunun red edilmesinden dolayı  Avantaj Kart'tan hiçbir hak talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

c.) Üye, uygulamalar ve programlar çerçevesinde; kampanyalar, avantajlar, ürün –hizmet tanıtımları, reklam, sms- email bilgilendirmeleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunumlarına izin veririr. Üye, kişisel bilgilerini yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzerine toplanmasını kabul eder.

d.) Üye yalnızca 18 yaşın üzerinde ise üye olabileceğini kabul eder.

 

AVANTAJ KART HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

a.) Avanaj Kart Üye’lerin Üye işyerlerinden yaptığı alışverişlerden parapuan kazanabilmesi için internet sitesi uygulaması oluşturacaktır. Bu uygulamaya üye alışveriş kazançlarını işleyecektir.

 Puanlarını kullanım arayüzünü üye işyerlerine üyeler tarafından kullanılmak üzere sağlayacaktır.

b.) Avantaj Kart, düzenlemek istediği etkinlik ve kampanyaları üyelere Avantaj Kart Yazılımı üzerinden, Üye’nin gsm numarasına sms ile veya  e-posta adresine bildirecektir.

c.) Avantaj Kart, iş bu sözleşmeyi  tek taraflı olarak değiştirme ya da düzeltme hakkına sahiptir.

d.) Üye tarafından Avantaj Kart üye İşyerinde yapılan alışverişlerle ilgili hak ve yükümlükler, sadece ilgili üye işyerine aittir. Böylelikle Avantaj Kart, üye işyeri ile sözleşme yapmasının ardından üye işyerinin uymadığı kurallardan dolayı güvence veya sorumluluk üstlenmez.

e.) Üye İşyerinin uymadığı kurallardan dolayı, Üye, Avantaj Kart’tan nakit ödeme yapılmasını talep edemez. Üye işyerinin kurallara uymamasından kaynaklı tüm durumlarda, üye her türlü dava ve talep haklarını sadece söz konusu üye işyerine yöneltebilir.

 

ÜYE HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

a.) Üye, Avantaj Kart’ a üye olmakla bu Sözleşmenin şartlarını koşulsuz şartsız kabul etmiş sayılır.

b.) Üye, işbu Sözleşme koşullarını yerine getirmekle  ve kayıt bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür. Aksi durumldarda , tüm puanları iptal edilecek, iptal edilen bu   puanlardan dolayı Avantaj Kart’dan hiçbir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

c.) Her bir üye sadece 1 üyelik kaydı gerçekleştirebilir. Birden fazla gerçekleştirdiği durumlarda, üyelikleri iptal edilerek birikmiş para puanları hakkını kaybeder. bundan dolayıda hak iddia edemez.

d.)  Üye, üyelik hesabının yetkisiz kullanımından doğan zararlardan dolayı Avantaj Kart’ın hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

e.)  Üye sistemde gerçekleşen  kazanımlarını  Avantaj Kart'tan kesinlikle para, çek, senet vb. değerli belge olarak talep edemez ve hesaplarına yansıtılmasını isteyemez.

f.) Aksi belirtilmedikçe tüm puanların kullanım süresi 1 yıl olup Üye Avantaj Kart hesabında biriken bu puanın belirtilen sürede kullanılmaması durumunda silineceğini kabul ve beyan eder.

g.) Üyelerin alışverişlerinden  elde edilen puanlar işlemi takip tarihten itibaren 2 gün sonra , Üye işyerinin alışverişi onaylamasından sonra Üye’nin hesabına işlenecektir. Bu süreden önce Üye Avantaj Kart’tan herhangi bir alacak talebinde bulunamaz.

 

SÖZLEŞMENİN FESHİ

a.) İş bu sözleşme gerekçe göstermeksizin  Avantaj Kart tarafından feshedilebilr.

b.) İş bu sözleşmeden doğabilecek her türlü uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

;